Poprawa higieny jamy ustnej nie musi zajmować dużo czasu. Dzięki tym sugestiom dentysty z Yuma w Yuma i Fortuna Hills możesz wyrobić sobie nowy, dobry nawyk w ciągu zaledwie dziesięciu sekund.

  • Znajdź lepsze miejsce dla swojej szczoteczki do zębów. Rozejrzyj się. W ciągu 10 sekund możesz prawdopodobnie znaleźć 5 miejsc na szczoteczkę do zębów, które umożliwią suszenie powietrzem i zahamują rozwój mikroorganizmów, któremu sprzyja zamknięte, wilgotne środowisko.
  • Zostaw nić dentystyczną na blacie. Jeśli chcesz osiągnąć konsekwencję, potrzebujesz przypomnień. Celowe odłożenie nici dentystycznej sprawi, że będziesz bardziej zaangażowany w jej używanie. A jeśli ją zobaczysz, będziesz pamiętać.
  • Świst. Jeśli masz już 20 sekund, równie dobrze możesz wziąć do ręki płukankę z fluorem i wypłukać resztki jedzenia po nitkowaniu, a przy okazji odświeżyć oddech. 10 sekund to minimum, ale 20 jest dwa razy lepsze.
  • Uśmiechnij się do lustra. Sprawdź swoje dziąsła. Badaj je przez 10 pełnych sekund. Zwróć uwagę, czy dziąsła nie krwawią, nie są wrażliwe, czy nie widać na nich kawałków jedzenia, przebarwień lub innych problemów.
  • Do ciemnych napojów popijaj wodę. Podczas picia coli, herbaty lub kawy w ciągu dnia przepłucz usta łykiem wody. Zaledwie 10 sekund wystarczy, aby ograniczyć przebarwienia.
  • Zaplanuj wizytę kontrolną. Wystarczy jeden krótki telefon, aby umówić się z nami na następną wizytę kontrolną. A regularne kontrole pomogą Ci wyprzedzić wszelkie potencjalne problemy stomatologiczne!

To tylko sześć sugestii. W The Yuma Dentist w Yuma i Fortuna Hills AZ mamy ich o wiele więcej! Nasze usługi obejmują stomatologię ogólną, a pacjenci z Foothills, Winter Haven CA i Somerton również poprawiają swoje uśmiechy dzięki naszej stomatologii estetycznej. Zadzwoń, aby umówić się na wizytę już dziś!

Skontaktuj się z dentystą z Yumy:

928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):


Dentysta Yuma - Pacific Avenue
1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ 85365


Dentysta w Yumie - Fortuna Foothills
11231 E Commercial Centre Loop Ste 105
Yuma, AZ 85367

ArticleID 7142