"Stomatologia odtwórcza to termin używany przez dentystów do opisania sposobu, w jaki uszkodzone lub brakujące zęby mogą zostać naprawione lub zastąpione. W gabinecie The Yuma Dentist w Yuma AZ naszym celem jest zawsze utrzymanie lub przywrócenie zdrowia Twoich zębów.

Stomatologia odtwórcza obejmuje wszystko, od wypełniania ubytków po implanty stomatologiczne. Wypełnienie ubytku może powstrzymać próchnicę na jej drodze. Natomiast zastąpienie utraconego zęba implantem zapobiega utracie kości i zwiotczeniu twarzy, zapobiega przemieszczaniu się pozostałych zębów oraz przywraca siłę żucia i uśmiech.

Inne zabiegi stomatologii odtwórczej obejmują:

  • Korony dentystyczne. Są to nakładki w kształcie zęba, które stosuje się w celu wzmocnienia i poprawy struktury zęba.
  • Mosty. Most protetyczny to zabieg polegający na wymianie zębów, w którym po obu stronach luki w uzębieniu mocuje się sztuczny ząb, aby "zmostkować" miejsce, w którym brakuje zębów.

Zanim zakończymy ten krótki artykuł, chcielibyśmy powiedzieć kilka słów na temat kategorii. Niektóre gabinety nazywają implanty stomatologiczne stomatologią odtwórczą. Inne będą je nazywać stomatologią estetyczną. Jeszcze inni zaliczą je do odrębnej kategorii. Jak powiedział Szekspir, róża pod każdą inną nazwą pachniałaby tak samo słodko.

W gabinecie The Yuma Dentist w Yuma AZ nasze usługi obejmują stomatologię odtwórczą i estetyczną. Pacjenci przyjeżdżają do nas z Foothills, Winter Haven CA i Somerton, aby skorzystać z naszej kompleksowej opieki stomatologicznej. Nasze gabinety znajdują się w Yuma i Fortuna Foothills. Zadzwoń do nas już dziś, aby umówić się na następną wizytę kontrolną!

Skontaktuj się z dentystą z Yumy:

928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ
85365

ArticleID 7140