Licówki porcelanowe nie sprawią, że Twoje zęby będą wyglądały na większe - chyba że tego chcesz. Licówki mogą skorygować wiele wad i są uzupełnieniem mało inwazyjnym. Licówki porcelanowe należą do zabiegów stomatologii estetycznej dostępnych w gabinecie The Yuma Dentist w Yuma i Fortuna Hills AZ.

Licówki są łatwym sposobem na pokrycie odprysków lub pęknięć w zębach lub przerw między nimi. Są to cienkie powłoki ceramiczne o jakości medycznej, przyklejane do przedniej części zębów. Każda licówka jest indywidualnie dopasowywana do zęba, na którym jest mocowana.

Chociaż licówki są zwykle uważane za zabieg kosmetyczny, można je również stosować w celu zastąpienia utraconego szkliwa. Szkliwo pokrywające zęby jest jedną z najsilniejszych substancji w organizmie człowieka, ale może ulec uszkodzeniu w wyniku wieloletniego spożywania kwaśnych pokarmów lub napojów, refluksu kwasowego, a nawet zbyt intensywnego szczotkowania zębów przez lata. Licówki są doskonałym środkiem zaradczym.

Jedno zastrzeżenie: kiedy licówka jest nakładana na ząb, musi zostać usunięta cienka warstwa istniejącego szkliwa, aby zrobić miejsce dla niej. Oznacza to, że jest to zabieg trwały.

Licówki porcelanowe to tylko jeden z zabiegów stomatologii estetycznej oferowanych tutaj, w gabinecie dentystycznym w Yumie i Fortuna Hills A. Dowiedz się, dlaczego ludzie z Foothills, Winter Haven CA i Somerton ufają nam w kwestii swojego uśmiechu! Zadzwoń, aby umówić się na wizytę już dziś!

Skontaktuj się z dentystą z Yumy:

928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):


Stomatolog Yuma - Pacific Avenue
1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ 85365


Dentysta w Yumie - Fortuna Foothills
11231 E Commercial Centre Loop Ste 105
Yuma, AZ 85367

ArticleID 6551