Preparaty na powiększenie biustu – domowe sposoby na powiększenie biustu

Preparaty na powiększenie biustu – domowe sposoby na powiększenie biustu

Dla wielu kobiet zagadnienie powiększania piersi związane jest wyłącznie z decyzją o operacji. Oprócz kosztów operacja wiąże się z pewnego rodzaju okaleczeniem ciała, ryzykiem powikłań oraz koniecznością przynajmniej kilkudniowego zrezygnowania z pracy. Istnieją jednak sposoby na bezoperacyjne powiększanie biustu, które wykazuje się wysoką skutecznością i cenione jest przez kobiety na całym świecie! Najlepszą metodą są bezpieczne, naturalne preparaty na powiększenie biustu.

ProBreast Plus – naturalnie większe piersi!

Kuracja dwuskładnikowa ProBreast Plus ma kompleksowy charakter i składa się z kapsułek oraz kremu do stosowania miejscowego. Bogactwo naturalnych składników, opartych na fitosterolach stymulujących w sposób selektywny receptory estrogenowe na piersiach i mnogość składników odżywczych oraz poprawiających jędrność skóry, to recepta na większe i piękniejsze piersi. Ekstrakt z kozieradki obecny w kapsułkach oddziałuje specyficznie na receptory znajdujące się w gruczołach piersiowych, reguluje gospodarkę humoralną i stymuluje wzrost piersi. Preparat w badaniach zrealizowanych przez producenta pozwolił u 92% stosujących go kobiet na powiększenie ich piersi nawet o dwa rozmiary! Uzyskiwane efekty są o wiele lepsze niż domowe sposoby na powiększenie biustu z wykorzystaniem miejscowych naparów, płukanek oraz masażu. Kuracja cechuje się pełnym bezpieczeństwem i brakiem działań ubocznych. Ekstrakty z kozieradki, chmielu, nagietka lekarskiego oraz chmielu wpływają pozytywnie na wzrost objętości gruczołów piersiowych, przy jednoczesnym braku stymulacji laktacji. Naturalne składniki kremu stymulują produkcję kolagenu, elastyny oraz odżywiają i ujędrniają skórę. Jeśli nie wiesz jak naturalnie powiększyć piersi, to ProBreast Plus jest idealny dla Ciebie!

Czy są inne domowe sposoby na powiększenie biustu?

Oczywiście, że tak! To najpopularniejszych – szczególnie często stosowanych w Azji są masaże i drenaż limfatyczny w obrębie klatki piersiowej. Masaże są stosowane szczególnie często u kobiet z problemami hormonalnymi, po częściowej mastektomii oraz innych zabiegach, które mogą mieć wpływ na architektonikę oraz wielkość piersi. Jako domowe sposoby na powiększanie biustu popularne są również napary ziołowe oparte o soję, żeń-szeń, palmę sabałową. Można do nich dołączyć ćwiczenia na powiększanie piersi – między innymi izometryczne powtórzenia oparte o budowanie masy mięśni piersiowych większych. Ćwiczenia można wykonywać na stojąco lub na leżąco. Powtarzalne wyciąganie wyprostowanych rąk do najdalszego możliwego punktu i powtarzalne ich rozsuwanie na boki do poczucia oporu jest najlepszym ćwiczeniem – można wzmocnić efekty poprzez zastosowanie 0,5 do 2kg ciężarków. W ogólnym rozrachunku skuteczniejsze okazują się jednak, naturalne preparaty na powiększenie biustu w połączeniu z kierunkowymi ćwiczeniami oraz masażem.

Bezoperacyjne powiększanie piersi to najlepsze wyjście!

Biorąc pod uwagę ryzyko zabiegu, ewentualne powikłania oraz niepewne efekty kosmetyczne, to najlepszym wyjściem okazuje się bezoperacyjne powiększanie piersi. Zapewne zastanawiacie się jak naturalnie powiększyć piersi i czy to jest w ogóle możliwe? W licznych obserwacjach udało się udowodnić skuteczność ziołowych preparatów, które w połączeniu z ćwiczeniami oraz masażem piersi przynoszą najlepsze i do tego – w pełni bezpieczne oraz naturalne efekty!

Dodaj komentarz