Jak domowym sposobem wybielić zęby? Szybkie wybielanie zębów żelem

Jak domowym sposobem wybielić zęby? Szybkie wybielanie zębów żelem

Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu. Przy codziennej higienie zastanawiamy się też nad tym, jak domowym sposobem wybielić zęby. Wybielanie w gabinecie stomatologicznym wymaga czasu i jest kosztowne – a przecież praktycznie to samo możesz robić w swoim domu. Najczęściej dentyści oferują wybielanie zębów żelem. Prawda jest jednak taka, że ty sam możesz założyć nakładki z żelem i cieszyć się bielszym uśmiechem!

Preparat iBright oparty jest na doświadczeniu naukowców i specjalistów stomatologii. Zawarty w preparacie nadboran sodu jest źródłem aktywnych rodników tlenowych, które powodują utlenienie szkliwa, usunięcie bakterii oraz optyczne rozjaśnienie powierzchni zębów. Dzięki zastosowaniu hydroksyapatytów preparat bardzo dobrze wbudowuje się w szkliwo, co sprawia że wybielanie zębów jest szybkie oraz gwarantuje trwałe efekty. Jeśli nie wiesz, jak szybko wybielić zęby, to iBright jest idealny dla Ciebie. Ciesz się piękniejszym uśmiechem już w 5 dni stosowania! iBright to prosta i niezwykle skuteczna metoda rekomendowana przez setki stomatologów!

Jak domowym sposobem wybielić zęby? – praktyczne metody

Mało kto o tym wie, ale skuteczne wybielanie zębów w domu jest w 100% możliwe. Skuteczne okazują się zarówno dodatki do past do zębów oraz wykorzystanie takich składników jak np. soda oczyszczona lub węgiel aktywowany. Inną popularną metodą jest również skorzystanie ze skórki banana i szorowanie nią zębów po umyciu. Opisów zastosowania tych metod jest bardzo wiele. Więcej informacji, jak domowym sposobem wybielić zęby odnaleźć można w internecie. Niemniej jednak zachowajmy zdrowy rozsądek! Preparaty takie jak soda oczyszczona lub węgiel usuwają płytkę i kamień nazębny dzięki swoim abrazyjnym właściwościom. Przy częstym stosowaniu prowadzić to może do poważnych uszkodzeń szkliwa, które mogą skutkować nadwrażliwością oraz pojawieniem się próchnicy. Skuteczność tej metody jest również ograniczona, ponieważ nie jesteśmy w stanie za pomocą ścierania płytki nazębnej zmienić odcienia powierzchownej warstwy zębiny. Tutaj oddziałuje jedynie wybielanie zębów żelem – o wiele skuteczniejsze, bezpieczniejsze i gwarantujące trwalsze efekty niż wszelkie domowy sposoby na wybielenie zębów.

Jak wybielić zęby szybko i w domowych warunkach?

Jeśli dalej zastanawiamy się, jak domowym sposobem wybielić zęby w ciągu tygodnia, to najlepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie żelu i lampy LED – np. systemu iBright. Zdecydowanie wybielanie zębów żelem jest o wiele skuteczniejsze i lepsze, niż znane i wybierane przez wielu laików domowe sposoby na wybielenie zębów oparte o sodę, banana oraz różne „cudowne mikstury”. Jeśli czeka Cię ważne wydarzenie, a nie wiesz jak wybielić zęby to rekomendujemy Ci stanowczo zastosowanie skutecznego i bezpiecznego wybielania z zastosowaniem żelu. Żele wybielające oprócz działania poprawiającego odcieniu szkliwa, wykazują również skuteczność w profilaktyce próchnicy i zapobieganiu powstawania kamienia nazębnego! Z systemem iBright możesz liczyć na efekty w ciągu 5-7 dni – ciężko będzie uzyskać tak widoczne i spektakularne efekty przy zastosowaniu klasycznych, domowych metod.

Dodaj komentarz